Naši ŠIKULOVÉ

V pátek 22. září jsme se konečně dočkali. Budeme v televizi!
Všech 20 vybraných účastníků natáčení, mezi nimiž byli žáci druhého, třetího a čtvrtého ročníku, už od osmi hodin netrpělivě vyhlíželo štáb České televize Ostrava. Konečně přijeli!
Samotné natáčení začalo po deváté hodině v prostorách školní družiny. První skupina tam vyráběla košík na houby z lepenky, ostatní mezitím čekali na další houbařské vyrábění. Druhá skupinka vyrobila již ve školní třídě muchomůrku z korku.
Po obědě natáčení pokračovalo. Třetím výrobkem byl šitý obal na houbařský nožík z koženky, na závěr jsme pracovali na sítku k sušení hub z dřevěného rámu a záclony.
Všichni naši šikulové pracovali s velkým nasazením a pečlivě, odměnou byla pochvala od paní režisérky, že máme zručné a vstřícné žáky.
A nakonec: Kdy to všechno uvidíte? V neděli 5. listopadu v České televizi na Déčku.
Třídní učitelka Hana Radová