Oslava Dne maminek

Oslava Dne maminek 1

V naší třídě jsme společně oslavili Den maminek velmi příjemným způsobem. Maminky přijaly naše pozvání a přišly nás navštívit přímo do školy, kde si pro ně děti připravily chvíle plné péče a odpočinku.

Děti se o své maminky s nadšením staraly jako v opravdovém relaxačním salonu. Nabízely jim čaj a kávu, masírovaly jim záda, ramena i ruce, pečlivě je česaly a některé si dokonce nechaly nalakovat nehty. Každé dítě se snažilo o svou maminku pečovat a ukázat jí, jak moc ji má rádo.

Celou třídou se nesla příjemná atmosféra plná úsměvů a dojetí. Maminky byly z péče a hýčkání svých dětí nadšené a děti měly velkou radost, že jim mohou udělat hezký den. Každá maminka si navíc odnesla krásnou kytičku konvalinek a obrázek od svého dítěte.

Děkujeme všem maminkám za návštěvu a za krásně strávené společné chvíle. ❤️

Datum vložení: 14. 5. 2026 21:53
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2026 22:06
Autor: Rita Drabinová