Masopust ve škole

Masopust ve škole

Ve škole jsme si užili veselou oslavu Masopustu. Všechny děti přišly v maskách, některé děti jsme téměř nepoznaly. Ve třídě jsme hráli různé hry a tancovali.

Nechyběla ani ochutnávka dobrot. Rodiče nám napekli spoustu sladkých i slaných pochoutek a nazdobili talíře ovocem. Při každé přestávce jsme si tak mohli dopřát malé laskominy.

Celý den masopustu jsme si opravdu užily. „To byla super zábava!“ znělo z úst dětí.

 

Datum vložení: 21. 2. 2026 20:33
Datum poslední aktualizace: 21. 2. 2026 20:37
Autor: Rita Drabinová