Výlet do Bělského lesa

Výlet do Bělského lesa 1

S dětmi jsme vyrazili do Bělského lesa a strávili tam krásné chvíle plné objevování.

Každé dítě mělo obrázek se zvířátkem nebo živočichem, kterého mělo během procházky najít. Když někoho objevily, radostně to zavolaly ostatním – a všichni jsme společně pozorovali, co v lese žije a roste.

Děti si všímaly stromy, listy a všelijaké drobné detaily, které běžně přehlížíme. Po procházce jsme si dali odpočinek na dětském hřišti a svačili venku, zatímco sluníčko svítilo a celý den nám přál.

Byl to den plný objevování – a bylo krásné sledovat, jak děti vnímají svět kolem sebe a jak se spolu učí spolupracovat.

Datum vložení: 5. 9. 2025 19:48
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2025 10:12
Autor: Rita Drabinová