Výuka a komunikace v době zavření školy

Naše škola přistoupila po dobu zrušení výuky k následujícím zásadním rozhodnutím a informacím:

1. Ke komunikaci s rodiči a k zadávání úkolů bude využívána přednostně aplikace BAKALÁŘI (ŽK).
    Systém lze používat jak v počítačové, tak v mobilní podobě.
  2. Soubory obsahující pokyny pro žáky lze nalézt v menu Dokumenty.
    Zde budou vyučujícími vkládány soubory daných předmětů žáka, tzn. podle úvazků jednotlivých tříd.
    Vložené dokumenty lze stáhnout a dále využívat dle jejich obsahu.
    Nápovědu k užívání Dokumentů lze nalézt zde:
    Dokumenty - Nápověda
    Pokyny k výuce mohou být také zaslány formou zprávy v komunikačním prostředí KOMENS, který je také obsažen v aplikaci Bakaláři.
  3. Systém KOMENS mohou využívat rodiče a vyučující také k vzájemné komunikaci.
    Nápovědu k užívání systému Komens lze nalézt zde:
    Komens - Nápověda
  4. Ke komunikaci a zadávání úkolů mohou vyučující využívat také soukromé maily rodičů.
  5. Při problémech s přihlášením nebo ovládáním systému Bakaláři kontaktujte prosím Mgr. Martina Otta (mail: mott@zsakucery.cz).