ICT nás baví

logolink_7_0
Naše škola je jako partner zapojena do projektu ICT nás baví, který je realizován Společností pro kvalitu školy, o.s. v rámci výzvy MŠMT 5.1. OPVK. Realizace projektu bude probíhat od 12. 8. 2014 do 31. 7. 2015.
Celková dotace na realizaci projektu v naší škole je  536 140 Kč.
Hlavním cílem projektu č. CZ.1.07/1.3.00/51.0015. je zvýšení kompetencí pedagogických pracovníků 50 základních a středních škol při integraci informačních a komunikačních technologií do výuky. Podpořené školy projevily zájem o účast v projektu a o vzdělávání a aktivity v něm realizované. Projekt bude realizován na území MS kraje, Zlínského kraje a kraje Vysočina, SČ a JČ kraje.
Další informace o projektu lze získat na stránkách příjemce projektu (Společnost pro kvalitu školy, o.s. ) ZDE.

Cíle projektu bude dosaženo prostřednictvím realizace 9 klíčových aktivit:
1.Vzdělávání k VŘ a vznik center ICT podpory
2. Vstupní benchmark