Kučerka na Liptově

Zotavovací pobyt pro žáky 3. a 4. tříd - Liptov 2024 (2. – 15.4.2024)
Naši žáci strávili úžasných 14 dnů na horské chatě Liptov v Beskydech. Během těchto dní navštívili zajímavá a významná místa jako Pustevny, Rožnov pod Radhoštěm, vodní nádrž Šance, svíčkárnu Unipar, Frýdlant nad Ostravicí a další. Kromě těchto výletů si žáci do sytosti užili mnoho sportovních klání, školní olympiádu, šipkařský turnaj, diskotéky, vaření guláše pod širým nebem, vědomostní soutěže a mnoho dalších aktivit, které zpestřily každý den. Rovněž počasí, jež bylo jako na objednávku, nám umožnilo plně si užít veškerý připravený program. Prostě, co více si přát! 😊
Děkujeme zúčastněným žákům i pedagogům za jejich podporu a zaujetí, díky kterému se tato škola v přírodě stala tak nezapomenutelným zážitkem pro všechny!

No Comments Yet.

Komentujte