Autobusem k dolu

JÍZDA HISTORICKÝM AUTOBUSEM A DŮL MICHAL

V sobotu 20. 4. jsme s turistickým kroužkem vyrazili do Michálkovic. Využili jsme nabídky DPO na vyhlídkovou jízdu historickým autobusem k Dolu Michal. Dopravní podnik Ostrava tyto jízdy již tradičně pořádá u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel, v trase Hulváky – Michálkovice a zpět. Cesta probíhala za podmračeného počasí, ale to nás neodradilo. Zvládli jsme exkurzi v dolu Michal (pan průvodce byl skvělý odborník), navštívili jsme také ZOO Ostrava, kde jsme navštívili slonici Rashmi. Od jejího narození v roce 2011 se naše škola podílí na jejím zdárném růstu. Odměnou nám pak byly hrací prvky a bufety s občerstvením. Obloha se trochu umoudřila a šťastní a příjemně unavení jsme se vrátili domů.

 

 

No Comments Yet.

Komentujte