Berušky a Mravenečci na Ekopohádce

V pátek 3.10.2014 jsme s dětmi vyjeli za pohádkou a ekopředstavením do kulturního domu Akord v Zábřehu. K našemu překvapení byla pohádka velice krátká, přesto se dětem líbila. V minipohádce se autoři snažili dětem nastínit zvířecí svět, kde i zvířata mezi sebou debatují o tom, kdo to má na světě těžší. V tomto případě se spolu přeli pejsek a slepička. Po pohádce mezi děti přišli ekokluci a Popelka, kteří za pomocí dětí třídili odpad. Když bylo vše roztřízené a uklizené, přijeli mezi nás s písničkou a tancem veselí popeláři, jež si zvali děti na pódium, a ty pak plnily různé úkoly, za které samozřejmě byly odměněny. Snažili jsme se vše zdokumentovat, tak se podívejte na fotky, zda tam vaše dítko najdete.