Karneval s myškou Klárkou a veverkou Terkou

Letošní karneval byl pro naše děti takový netradiční, protože v rámci karnevalu jim stihly myška Klárka s veverkou Terkou zahrát pohádku. Do jedné třídy bychom se všichni nevešli, tak jsme se rozdělili na dvě větší skupinky, aby si děti mohly karneval pořádně užít. Maminky a tatínci své děti krásně připravili. Všichni měli moc hezké masky, se kterými se mohli pochlubit. Jak už se na karneval sluší a patří, tak ani letos nechyběla veselá hudba, soutěže a úkoly, které musely děti zvládnout a samozřejmě promenáda, při které se nám masky představily. Karneval splnil naše očekávání, aby se děti pobavily, zasmály a zatancovaly. Tímto děkujeme myšce Klárce a veverce Terce a těšíme na další setkání. Fotky najdete na http://msalba.rajce.idnes.cz/

No Comments Yet.

Komentujte