Komentovaná prohlídka pro předškoláky a jejich rodiče

Odbyla 15.00 hodina a dveře školy se ve středu 5. listopadu otevřely pro rodiče malých předškoláků, kteří stojí před těžkou otázkou, kam dát své dítě do první třídy. Rodiče s dětmi do ní vstupovali s velkým zájmem a ještě větším nadšením. Všechny přivítal pan ředitel Mgr. Rostislav Pytlík a jeho zástupce Mgr. Jiří Ševčík. Po krátkém, ale výstižném úvodu následovala prohlídka celé školy. Skoro v každé třídě byla paní učitelka připravená zodpovědět všechny dotazy zvídavých rodičů. Rodiče si mohli prohlédnout: kuchyňku, knihovnu, mediální učebnu, počítačovou učebnu, učebnu fyziky, třídy prvního stupně, třídu na dramatickou výchovu a tělocvičnu. Aby tato prohlídka byla zajímavá i pro naše předškoláky, hráli ve dvou třídách pohádky, a kdo chtěl, tak si mohl zazpívat anglicky. Jak už to bývá zvykem, kdo vydržel dokonce a došel do poslední třídy, ten byl odměněn sladkými bonbony. Dle ohlasů rodičů splnila komentovaná prohlídka všechna očekávání. Byli mile překvapeni z vybavenosti školy, možnosti vzdělávání mimo školní vyučování, ze zaměřenosti na cizí jazyky, sport a jiné. Rodiče se zaujetím poslouchali, vše si pozorně prohlédli a doufáme, že veškeré jejich dotazy byly zodpovězeny. Všem děkujeme za jejich přítomnost na komentované prohlídce a už se těšíme na všechny školičky, které jsou připravené pro předškoláky.

No Comments Yet.

Komentujte