Kučerka na Ostravských školních hrách

Naše škola se zúčastnila v úterý 20. května Ostravských školních her, akce, která je pořádána v rámci projektu Ostrava - evropské město sportu roku 2014. Tato akce se konala ve sportovním areálu v Porubě a my společně s dalšími sedmi školami našeho obvodu jsme jeli  poměřit síly, případně postoupit do finálového kola. Soutěžilo se v šesti disciplínách, ve fotbalu, vybíjené, přehazované, streetballu, atletice a na in-line bruslích.  Přestože naše družstva měla silné zastoupení a podávali skvělé výkony, získali jsme pouze jednu medaili díky Adéle Grochalové v atletické disciplíně. Velmi blízko k mimořádnému úspěchu měli i naši nejstarší fotbalisté, kdy prohráli svůj jediný, bohužel však finálový zápas. Konkurence ukázala svou sílu. Pokud by se rozdávaly ceny za druhá místa, jistě bychom spoustu z nich získali. I přes absenci více medailí se celý den nesl ve velmi příjemné atmosféře, žádná vážnější zranění se neobjevila, takže spokojení a vysportovaní jsme se vraceli ke škole speciální tramvají, která byla určená jen pro nás. Do budoucna se takových akcí rozhodně zúčastníme znovu.
[nggallery id=84]

No Comments Yet.

Komentujte