Modrý a bílý den

V lednu jsme pro děti nachystali jeden netradiční modro-bílý den. Jak už je vám z názvu jasné, tak celý den jsme všichni pobíhali v modrých a bílých barvách. Každá třída tento den prožila jinak, protože program a pojetí tohoto dne bylo na třídních učitelkách. Podle fotek určitě poznáte, co si pro děti jejich učitelky nachystaly. Nejtěžší úkol dostali rodiče. Museli obléci děti do nějaké masky, která je v těchto barvách, nebo jim dát modro-bílé oblečení. Maska nebyla podmínkou. Určitě se podívejte na fotky, protože jak už je o pár řádků výš napsáno, každá třída měla svůj program ;).
http://msalba.rajce.idnes.cz/2014_Mravenecci_Modro-bily_den/

2 odpovědí

  1. a kde jsou fotky?????
    • mott
      Odkaz na fotogalerie byl doplněn do příspěvku. Pozdě, ale přece :-) (Dík za upozornění!)

Komentujte