Mravenečci v televizi

Díky spolupráci s naší základní školou se děti z naší MŠ objeví v televizi. Celou tuto akci jsme odstartovali ve středu 24.9.2014, kdy za námi přijel televizní štáb z pořadu Draci v hrnci, vysílaný Českou televizí na Déčku. Děti se seznámily s kameramany, kostymérkou, která je navlékla do krásných kostýmů, režisérkou a dalšími šikovnými lidmi, jež tvořili tento tým. Měli jsme týden na to, abychom se naučili 6 písniček, které v tomto pořadu zazní. Mimo zpěv uvidíte i pohybové dovednosti vašich dětí, které si během natáčení vymýšlela paní režisérka a celý její tým. Děti můžete vidět ve dvou dílech, jež se budou vysílat 30.11.2014 a 7.12.2014, a to vždy v 9.00 hod. na Déčku. Doufám, že se vám pořad bude líbit a budete na své děti pyšní. Celé natáčení proběhlo vesele a všechny nás bavilo.

No Comments Yet.

Komentujte