ZŠ a MŠ opět spolu na DRAKIÁDĚ

Ve čtvrtek 16. 10. 2014 proběhla drakiáda na hřišti Základní školy A. Kučery. Zúčastnily se děti nejen z prvního stupně základní školy, ale i žáci z druhého stupně, kteří pomáhali hlavně dětem z mateřské školy ze tříd Mravenečků a Berušek. Je pravda, že vítr nás svou návštěvou moc nepoctil. Ale i přes tuto malou překážku se dětem podařilo s vypětím všech, jejich i našich sil dostat své draky až do nebe. Pohled na létající draky jim přinášel ohromnou radost a vytvořil jim úsměv na tváři. Všechny přítomné děti dostaly odměnu za svou účast a za splněný úkol, kterým bylo přinést si draka. A bylo jedno, zda byl koupený, nebo doma vyrobený. Všem děkujeme za účast a těšíme na další společnou akci, kterou pro vás v nejbližších dnech připravujeme.
[nggallery id=104]

No Comments Yet.

Komentujte