Aktuální informace

V tomto příspěvku budou zveřejňovány aktuální informace, které souvisí s opatřeními v důsledku šíření koronaviru.

1. Složka DOKUMENTY v mobilu
    Pokud se chcete dostat z mobilu do složky Dokumenty, kde mají třeba zadanou práci v souborech, tak se přihlašte do Bakalářů
    přes nějaký prohlížeč (Google Chrome, Prohlížeč, Explorer). Tam vidíte všechny potřebné složky.
    Pokud použijete mobilní aplikaci, složku Dokumenty neuvidíte!
  2. OZDRAVNÝ POBYT ŽÁKŮ 3. TŘÍD
    Ozdravný pobyt žáků 3. tříd, který se měl konat v dubnu 2020, je na pokyn zřizovatele zrušen. O případném konání budou rodiče žáků včas informováni.
    Pokud se pobyt v tomto školním roce neuskuteční, budou již provedené platby rodičům vráceny v plné výši.

3. VYÚČTOVÁNÍ ŠKOLNÉHO ŠKOLNÍ DRUŽINY
    Vyúčtování školného za školní družinu za uzavřené celé kalendářní měsíce bude provedeno v okamžiku otevření školní družiny. Školné za školní družinu bude odesláno na bankovní účet.

4. UZAVŘENÍ PROVOZU MŠ
    Provoz mateřské školy je od 19.3.2020 až do odvolání uzavřen. Více informací lze najít zde: