Baník na Kučerce

V pondělí 18. září měli žáci o důvod víc se do školy těšit. Zavítali k nám totiž vzácní hosté z fotbalového klubu FC Baník Ostrava. V rámci projektu „Baník do škol“ dorazili například hráči A týmu David Lischka a Tomáš Rigo, které do té doby děti vídaly pouze v televizi, v lepším případě z ochozů stadionu.

Během dvouhodinové akce, která proběhla v tělocvičně školy, měli žáci možnost vyzpovídat své fotbalové idoly prostřednictvím improvizované tiskové konference. Následovala autogramiáda zmíněných borců, společné focení, soutěž ve střelbě na bránu, vědomostní kvíz, tematicky zaměřený právě na Baník a jeho historii a soutěže o dárkové předměty. Na závěr se všichni společně pustili do výroby transparentu, který bude vyvěšen na příštím domácím utkání proti FC Zlín před sektorem „mladých chacharů“.

To však ještě nebylo vše! Na závěr této, po všech stránkách vydařené akce, bylo naší škole věnováno 100 vstupenek na duel Baníku proti Zlínu, které se odehraje již tuto sobotu 23. 9. 2023 v 15 hodin na domácím stadionu!

Pevně věřím, že se žákům toto netradiční zpestření školního dne líbilo a na dlouhou dobu vrylo do paměti. Jejich nadšení je patrné na přiloženém videu 😊 No posuďte sami zde: banik_na_kucerce

No Comments Yet.

Komentujte