Běh NADĚJE

Běh je přirozený sport pro lidské tělo. Někdo běhá pro radost, někdo pro to, aby zlepšil svou kondici a udržel si své zdraví, jiný zase aby získal medaili. Ale běhat pro dobrou věc, to už stojí opravdu za to! A právě naše děti z 1. A, 5. A a 6. B se 20. 9. 2017 vydaly podpořit akci Běh naděje konanou v Bělském lese. A co vlastně Běh naděje je? Je to celorepubliková humanitární nezávodní akce spojená s veřejnou sbírkou, zaměřená na boj proti rakovině.
Přestože nám počasí příliš nepřálo, proběhli jsme velký 4 km okruh, a komu to nestačilo, přidal ještě 1,5 km trasu. Před samotným startem jsme si užili spoustu zábavy při střelbě z luku i ze vzduchovky nebo jsme se snažili vytvořit obří bubliny, hrát na bubny nebo jsme se podívali do hasičského auta. Někdo také přispěl do sbírky zakoupením trička či jiných nabízených drobností. Odměnou za podporu nám byla drobná sladkost a diplom. Na příští rok se opět moc těšíme a rovněž zveme širokou veřejnost, pro kterou je tato akce také přístupná.
[nggallery id=246]

No Comments Yet.

Komentujte