Běh naděje 2012

Ve čtvrtek dne 27. 9. 2012 se celá naše škola zúčastnila Běhu naděje.
Zdoláním trasy dlouhé přibližně 3,5 kilometru jsme vyjádřili pospolitost a pomoc nemocným rakovinou. Hlavní účel Běhu naděje je absolvovat předepsanou trať (udělat něco pro své zdraví), ale také finanční podpora – získat z příspěvků účastníků finanční prostředky na výzkum rakoviny. Zároveň Běh naděje působí na jeho účastníky preventivně – pravidelným pohybem a správnou životosprávou udělat něco pro své zdraví a předcházet onkologickým i ostatním civilizačním onemocněním. Každý měl možnost absolvovat trať podle svých možností, někdo ji odběhl, jiný zase pokořil krokem. Organizátoři Běhu naděje si pro nás nachystali se svými partnery doprovodné akce jako střelbu z luku, ze vzduchovky či laserové pistole, kreslící dílnu, ukázku policejní výstroje a první pomoci.
Další informace k probíhajícímu projektu lze najít na adrese: http://www.behnadeje.cz/.

[nggallery id=4]

No Comments Yet.

Komentujte