Bramboriáda ve školce

Oslavy 50. výročí základní školy sice naplno proběhly v pátek, ale ve školce se slavilo již ve středu. Počasím jsme si oslavy nenechali pokazit a využili jsme prostory školky, kde se soutěžemi za zvuku hudby bavili velcí i malí. Malí jistě více, čekalo na ně hned několik úkolů. Přeskoky, otisk brambory do správného pytle, slalom s bramborou na lžičce či prkénku, skoky v pytli, hod bramborou. Velcí převáželi své děti slalomem v kolečkách. Velká fronta byla pak u malování na obličej, kde naše paní asistentky kouzlily z dětí nejrůznější zvířata a pohádkové bytosti. Odměnou po velké námaze byla s láskou připravená pochoutka v podobě hranolek, kterou pro děti a rodiče připravily naše paní kuchařky. Všem zúčastněným děkujeme.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout po kliknutí ZDE

 

No Comments Yet.

Komentujte