BUDETE MÍT PRVŇÁČKA V ROCE 2013?

Základní škola A. Kučery v Ostravě-Hrabůvce bude pro příští školní rok otevírat dvě třídy s počtem žáků kolem dvaceti, což je předpokladem pro individuální přístup učitele k dítěti.
Naše škola má navíc zázemí s bazénem, dopravním hřištěm a zelenou učebnou, počítačovou i multimediálními učebnami, keramickou pecí, výukou anglického jazyka od první třídy.
Individuální přístup k potřebám dítěte zajišťují před i po vyučování paní vychovatelky školní družiny, jejichž náplní je také činnost přizpůsobená zájmům vašich dětí, např. výuka hry na flétnu, plavání, angličtina, aerobic atd.
Stravování pro děti je zajišťováno naší školní jídelnou s možností výběru ze dvou jídel i přes internet
V případě Vašeho zájmu můžete využít přímo návštěvy školy nebo volat na telefon 597317504, 723808296.