Čarodějnice v MŠ

Pálení čarodějnic v naší MŠ tento rok proběhlo jako tematické rodinné odpoledne. Děti s rodiči, prarodiči a sourozenci plnily čarodějné úkoly na stezce kolem MŠ a plnily tajenku, kterou potom proměnily za odměny v obchodě u Baby Jagy. Stezka byla opravdu náročná, a proto všichni ocenili výborný moučník, který přichystaly naše paní kuchařky a osvěžení v podobě „čarodějných“ lektvarů.

Akci zakončilo divadlo Myšky Klárky a veverky Terky skvělou diskotékou, která vtáhla do tance kromě dětí i rodiče. Moc všem děkujeme za účast a velmi nás potěšili naši bývalí žáčci ze ZŠ, kteří se také přišli podívat ať už s mladším sourozencem, nebo sami a také si s chutí zasoutěžili a zavzpomínali s pedagogy na docházku do MŠ. Účast byla velmi hojná, nálada výborná a kostýmy paní učitelek nápadité. Moc se těšíme na další společnou akci.

Bc. Ivana Kaštovská

No Comments Yet.

Komentujte