Cool Water Point zprovozněn

Ve čtvrtek 27. 5. 2015 se na naší škole uskutečnilo slavnostní zprovoznění přístroje na pitnou vodu Cool Water Point.
Navštívili nás zástupci tohoto projektu i zástupci České průmyslové pojišťovny, kteří se podíleli na realizaci pitného koutku. Mezi vzácnými hosty byl zástupce z krajského úřadu, pan doktor z kardiovaskulární ordinace, česká Miss  Earth 2015 Karolína Mališová a volejbalistky beach volejbalu Didy a Marty (Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová).
Dozvěděli jsme se hodně zajímavého o vodě, jak je vzácná, zdravá, kolik jí máme vypít a kdy nejvíce, jak a kolik času máme věnovat sportu. Viděli jsme různá kouzla od paní moderátorky, povídali si o tom, jak vést zdravý život a jak ho vedou naše Miss a volejbalistky.
A to nejlepší bylo na závěr. Převlékli jsme se do cvičebních úborů a celou hodinu jsme hráli volejbal s Didy a Marty. Byla to moc pěkná akce a výborný zážitek.
Jsme velmi rádi, že právě my jsme první školou, která má tento koutek. Důkazem je i využití pítka, u kterého denně vidíme nejen žáky druhého, ale také prvního stupně.
Za příjemný zážitek děkují žáci 6. A

Informace o zprovoznění Cool Water Pointu se objevila také v regionální televizi Polar (ke shlédnutí ZDE).

[nggallery id=146]

No Comments Yet.

Komentujte