Den otevřených dveří a Mikulášská laťka

Dne 11. 12. 2012 se na naší škole uskutečnil Den otevřených dveří, a tak se mohly maminky i tatínkové sami či s dětmi přijít podívat, jak to u nás na škole vypadá. Pro děti zde bylo připraveno mnoho her a pokusů, takže se děti určitě nenudily, ba naopak se přiučily i něčemu novému.
Některé děti z mateřské školy nám dokonce přišly i zazpívat, a že jim to šlo! Na uvítanou byla hned na začátku školy připravena dvouminutová prezentace o naší škole, třeba o tom, jaké zde máme kamarádské vztahy, jaké pořádáme soutěže nebo jaké výlety se u nás pořádají.
Rodiče se také mohli přijít podívat na další Mikulášskou laťku, která se u nás pořádá každým rokem. Děti zde soutěží v několika kategoriích a v každém ročníku se žáci rozdělí na kluky a holky a tři nejlepší z obou skupin obdrží odměnu.
Tento rok se Den otevřených dveří a Mikulášská laťka určitě povedly, jak se o tom můžete přesvědčit z následujících fotografií.

 Den otevřených dveří: [nggallery id=14]

Mikulášská laťka: [nggallery id=15].

2 odpovědí

  1. mikulášská laťka
    Dobrý den,jen jsem chtěla říct,že mou dceru velice mrzelo,že akce byla pouze pro vybrané žáky a nemohli se zůčastnit všichni jako v předešlých ročnících.
    • mott
      Dobrý den! O účasti žáků na Mikulášské laťce rozhodovali vyučující tělesné výchovy, a ne organizátoři soutěže. Takže pokud máte k jejich výběru nějaké dotazy nebo připomínky, obraťte se prosím mailem přímo na konkrétního vyučujícího (mailové adresy všech vyučujících najdete na stránkách školy).

Komentujte