Den rodiny v naší školce

Rodina je místo, kde život začíná a láska nikdy nekončí.

Tento rok jsme Den rodiny oslavili 11. května na zahradě naší školky. Připravené pro děti a rodiče byli dílničky, kde společně vytvořili krásné náhrdelníky z těstovin, papírové kytičky nebo vtipné obličeje z přírodnin. Maminky a tatínci donesli skvělé občerstvení, které jsme si vychutnali společně při posezení v trávě na rodinném pikniku.
Společně jsme vytvořili kroniku naší školky, probíhalo focení ve foto-koutku a fotky byli následně založené do Kroniky rodin naší školky.
Šikovné slečny praktikantky malovaly děti na obličej a děti s úsměvem a spokojené odcházeli domů.
To co dělá rodinu rodinou je umění spolu mluvit a vytvářet společné zážitky. Proto Vám všem děkujeme, že jste se zúčastnili tohoto krásného, rodinného a slunečného odpoledne u nás ve školce.