Den vlaštovek s prvňáky

Ve čtvrtek 31. 1. 2013 žáci 9.B trochu zpestřili poslední den prvního pololetí prvňákům ze třídy 1.A. Ti si mohli od deseti hodin se svým vybraným deváťákem v učebně fyziky poskládat vlastní vlaštovku. Nejdříve si společně vyzkoušeli několik modelů nanečisto a až si byli svým výtvorem jisti, udělali poslední vlaštovku, která byla soutěžní. Někteří prvňáci byli dokonce až tak moc snaživí, že svého deváťáka naučili svou vlastní vlaštovku. Na stavění vlaštovek bylo zhruba nějakých pětadvacet až třicet minut času. Poté každý prvňák předstoupil před ostatní, řekl jméno deváťáka, který mu pomáhal a zkusil si minimálně dva zkušební lety s vyrobenou vlaštovkou. Odměnou všem úspěšným vlaštovčím letům byl potlesk ostatních spolužáků ve třídě. Nakonec každý prvňák dostal sladkou odměnu a pěkný diplom za účast. Určitě to byla pro všechny hodně vydařená akce.
[nggallery id=20]

No Comments Yet.

Komentujte