Dětem vaří zdravě a chutně

Gastrocentrum Střední školy společného stravování v Krakovské ulici v Ostravě-Hrabůvce se 16. června stalo dějištěm finále soutěže Školní jídelna zdravě a chutně, kterou vyhlásilo město Ostrava a zorganizovalo oddělení vzdělanosti odboru sociálních věcí, zdravotnictví a vzdělanosti magistrátu.
Naší školní jídelnu reprezentovala paní Slávka Kopasová, která si ve velmi silné konkurenci vykuchtila Cenu pro nejzručnější kuchařku.
Naše reprezentantka poskládala své zdravé a chutné menu z pohankové polévky se zeleninou, ze závitku z králičího masa se špenátem a žampióny, z vařených brambor s jarní cibulkou, to vše bylo doplněné malinami v jogurtu a čajem s citrónem.
Paní Slávce Kopasové gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
skopasova_cena
[nggallery id=148]

No Comments Yet.

Komentujte