Deváťáci v Losinách

Dne 17.5.2017 jsme se my, žáci 9. A a pan učitel Ott a pan zástupce Varkoček, sešli na svinovském vlakovém nádraží, abychom se vydali na třídenní výlet do Velkých Losin. 
Po příjezdu na Penzion Fit jsme navštívili velkolosinskou ruční papírnu, která byla založena v 16.stol. a která funguje až do dnes. Poté jsme společně s průvodkyní prošli nedaleký zámek, známý svými čarodějnickými procesy. Po večeři jsme se naučili novou pálkovací hru - laptu, která nás všechny bavila téměř až do setmění. Druhý den výletu jsme absolvovali náročnou patnáctikilometrovou "procházku" nedalekým okolím nad Losinami. Téhož dne večer měl každý z žáků možnost opéct si u ohniště ,,špekáček jako kdysi''. Před večerním povídáním jsme si užili výletnické diskotéky. Pátek už byl dnem odjezdu, ráno se výletníci rozdělili na dvě skupiny, jedna se vydala do termálního koupaliště, druhá si prošla centrum města a lázeňský park. Po obědě pak nastal už jen čas návratu. Všichni jsme si výlet náramně užili.

[nggallery id=233]

No Comments Yet.

Komentujte