Dolní Bečva plná Kučerky

Penzion Amos, obklopen loukami, lesy a malebnou přírodou, přivítal naše nejmenší školáky a na několik dnů byl místem společných zážitků, objevů, dobrodružství. Upravená, oplocená, atrakcemi i pískovištěm vybavená zahrada lákala hned po příjezdu. A co teprve vnitřní prostory. Herna s hračkami, pokoje s kamarády, jídelna s domácí stravou. Brzy se prozkoumalo nejbližší okolí i nedaleká pekárna. Svěží vzduch i les byl pravým místem pro společné hry, soutěže, hledání pokladu. Valašské muzeum v přírodě ukázalo pohled do minulosti. Dřevěné městečko se stavbami lidové architektury nabízelo poznání i nákup suvenýrů. Ohromující byla návštěva Světa kamenů. Pustevny, socha Radegasta, hora Radhošť, poutní místo s dřevěnou kaplí a sousoším sv. Cyrila a Metoděje, krásné výhledy poskytly nezapomenutelné zážitky. Školu v přírodě jsme si užili a za pár dnů hurá na prázdniny.
[nggallery id=239]

No Comments Yet.

Komentujte