Dopravní soutěž Mladý cyklista 2013

Naše základní škola tradičně pořádala v měsíci dubnu obvodní kola dopravní soutěže Mladý cyklista na DDH při ZŠ a MŠ A. Kučery Ostrava – Hrabůvka pro městské obvody Ostrava – 1, 2 a 3. Termíny akcí a výsledky obvodních kol jsou přiloženy v následujícím souboru: Výsledky obvodních kol
V pátek 17. 5. 2013 proběhlo na stejném dopravním hřišti městské kolo této soutěže. Soutěžící museli zvládnout jízdu na dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, jízdu zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, zdravovědu a mimo soutěž i práci s mapou. Žák Jan Dimitrov z VII. A třídy se umístil na 1. místě v 2. kategorii mezi jednotlivci. Všem soutěžícím a organizátorům děkujeme. Výsledky městského kola jsou přiloženy v následujícím souboru: Výsledky okresního kola. Fotogalerii si můžete v prohlédnou po kliknutí na Celý příspěvek.

 [nggallery id=35]

No Comments Yet.

Komentujte