Dopravní soutěž Mladý cyklista 2014

Naše základní škola tradičně pořádala v měsíci dubnu obvodní kola dopravní soutěže Mladý cyklista na DDH při ZŠ a MŠ A. Kučery Ostrava – Hrabůvka pro městské obvody Ostrava – 1, 2 a 3.
V pátek 17. 5. 2012 proběhlo na stejném dopravním hřišti městské kolo DSMC. Soutěžící museli zvládnout jízdu na dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu (tentokrát nám počasí nepřálo), jízdu zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, zdravovědu a mimo soutěž i práci s mapou. Všem soutěžícím a organizátorům děkujeme. Úspěšné školy postoupily do krajského kola, které se konalo 29. 5. – 30. 5. 2014 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Žáci naší školy obsadili v silné konkurenci krásné 4. místo. Není přeci důležité zvítězit, ale zúčastnit se.
A kdo naši školu reprezentoval? Byli to tito žáci:
1. Kategorie: E. Vavříková, K. Škereňová, F. Vytasil, V. Krnács
2. Kategorie: L. Dospíšilová, D. Pastrnková, J. Dimitrov, L. Havlásek

Termíny všech akcí a výsledky jsou ke stažení zde: Mladý_cyklista_2014_výsledky.

Obvodní a městské kolo této soutěže se konalo také za podpory Statutárního města Ostrava, Městského obvodu Ostrava – Jih.
Obec_logo

[nggallery id=88]

No Comments Yet.

Komentujte