Dopravní soutěž mladých cyklistů 2024

Kučerka znovu úspěšně soutěžila v Dopravní soutěži mladých cyklistů, kterou u nás pořádají ministerstva dopravy a školství společně s Policií ČR a Českým červeným křížem. Soutěž zahrnuje např. jízdu podle pravidel silničního provozu, jízdu zručnosti, testy z PSP či první pomoc.
Naši žáci se vynikajícími výkony v obvodních kolech probojovali do oblastního kola, jež proběhlo 10. května. V něm ve dvou věkových kategoriích soutěžila čtyřčlenná smíšená družstva, přičemž v kategorii mladších zvítězila ZŠ Šenov a mezi staršími ZŠ Paskovská. Druhé místo mezi mladšími družstvy i u dívek už ovšem obsadila naše reprezentace. U starších se dokonce na všech třetích místech opět umístili naši žáci a žákyně. Nejlepší individuální výkon předvedla Viktorie Foltýnová (ZŠ A. Kučery), která získala nejnižší počet trestných bodů.
Gratulujeme všem účastníkům a děkujeme za jejich snahu a reprezentaci školy.

No Comments Yet.

Komentujte