Drakiáda na Kučerce

Povídají si dva spolužáci: „Ahoj, jdeš dnes na Drakiádu?“ „Určitě ano, mám nového draka, tak jsem zvědav, jak bude lítat.“ A opravdu se na školním hřišti u školy potkali. Ale nejenom oni, přišli také rodiče a prarodiče žáků naší školy a i děti z mateřské školy. Sluníčko krásně svítilo a vítr se nám trochu vyhýbal. Jakmile však děti a dospělí ukázali a rozbalili své draky, jakoby byl vítr zvědavý, co se bude dít, začal krásně foukat. Draci lítali nahoru a dolů, krásně se na nás smáli a my všichni přítomní jsme měli velkou radost, že po dlouhé době nám draci lítají nad hlavou a vesele se třepotají na vlnách větru. Bylo těžké rozhodnout, který drak je nejhezčí a který lítá nejvýš, přesto se nám to podařilo. Někteří draci nechtěli ani domů a tak si našli místečko na špičce stromku, snad se jim to líbilo. Věříme, že se Drakiáda líbila všem zúčastněným, kteří za své výkony dostali sladkou odměnu a hezký obrázek. Myslíme, že se nám akce podařila a pobavili jsme i kolemjdoucí a ostatní, kteří pozorovali létání draků z oken.

[nggallery id=298]

No Comments Yet.

Komentujte