Druháci a páťáci v Beskydech

Zotavovací akce tříd II. A, II. B a V. B od 27. do 31. května 2019

Opět po roce jsme se vydali vlakem do Beskyd (někteří možná tímto dopravním prostředkem poprvé). Vystoupili jsme v Kunčicích pod Ondřejníkem a došli pěšky do penzionu Krkoška, kde o nás bylo celý týden vzorně postaráno.
V den příjezdu bylo krásně teplo a slunečno, proto jsme si odpoledne vyšlápli na Skalku, nejvyšší horu pohoří Ondřejník, abychom se podívali na Beskydy z výšky 964 m n. m.
Další tři dny byly deštivé, ale to nám nebránilo v hledání pokladu, návštěvě stezky korunami stromů v těsném sousedství skokanského můstku ve Frenštátě pod Radhoštěm, hraní různých her venku i v místnosti. V době hodně nepříznivého počasí jsme soutěžili v Bingu, tančili na diskotéce, shlédli film …..
Poslední den jsme se na vycházce rozloučili s okolím a po obědě se vydali na zpáteční cestu. U školy nás čekali nedočkaví rodiče a my se rozloučili s tím, že máme alespoň do prázdnin na co vzpomínat.

[nggallery id=294]

No Comments Yet.

Komentujte