Druháci v muzeu

V pátek 6.12.2019, svátek slavil Mikuláš, se druháci rozjeli do Ostravského muzea za loutkami a kulisami z pohádek bratří Grimmů, za legendárními postavičkami Igráčka a expozicí živé přírody. Komentovaná prohlídka vnesla do povědomí dětí mnoho nového, zajímavého a naučného. Jednotlivé pohádkové výjevy byly, řízeným rozhovorem, velice poutavé a nakonec završeny ponaučením. Poselstvím, které nám i v dnešní době má rozhodně co říci. Po shlédnutí krátké projekce se děti přemístily na výstavu Fenomén Igráček. Objevily postavičky a věci, se kterými si hráli jejich prarodiče. To byla podívaná. Nakonec prozkoumaly svět živé přírody. Vystavené exponáty je velice přitahovaly, interaktivně se zapojily a z muzea odcházely plny dojmů. Vánoční odměnou všem byl kouzelný nápoj s ovocem, který dětem zdarma věnovala firma, mající stánek na Masarykově náměstí. Společné foto u vánočního stromu, zahřátá bříška a kouzelná atmosféra města byla nezapomenutelným zážitkem.

[nggallery id=304]

No Comments Yet.

Komentujte