Druháci žijí sportem

V pondělí 19. 2. 2018 jsme zažili, alespoň v ostravském parku v Ostravar Aréně, nezapomenutelné zážitky a na chvíli si mysleli, že jsme na ZOH v Pchjongjangu. Atmosféra olympijských her zaplavila sportoviště uvnitř haly i na prostranství poblíž ní. Organizátoři nás zapojili do mnoha disciplín, vyzkoušeli jsme si některé zimní sporty, střelbu, hokej, házeli jsme, skákali, přeskakovali a ve skupinách luštili zajímavé kvízy. Nejoblíbenějším společníkem byl jednoznačně maskot. Dětem se líbil natolik, že se od něj nechtěly odtrhnout. Nejšikovnější si užili pocit na stupních vítězů s medailí na krku. Třeba to jsou naši budoucí olympionici. Mezi nejveselejší disciplíny patřil hokejový souboj, hlasité povzbuzování hnalo zúčastněné k vítězství. Kousek opodál se blýskalo bílé auto a nešlo odolat pořídit si společné foto. Všem se líbilo. Sen ho vlastnit si můžeme splnit dobrou prací a učit se tomu musíme už ve škole. Ze snů zpět do reality vracela relaxační lehátka. Načerpali jsme další síly na vědomostní kvízy a šachovnici. Házeli jsme do otvorů a zjistili, že trefit se, není lehké, jak se zprvu zdálo. Nejatraktivnější byla samozřejmě střelba a společné foto s olympijskou celebritou. Výroba olympijských kruhů projektový den začala, luštění olympijských sportů ho zakončilo. Za snahu, píli a vzorné chování jsme do každé třídy obdrželi tři dřevěné hlavolamy a smlsli si na bonbonech, které doplnily úbytek naší energie. Všem sportovcům fandíme a držíme palce!

[nggallery id=262]

No Comments Yet.

Komentujte