Expedice KARLOV 2014 – 1. týden

V pravé poledne 7. března 2014 se sešlo čtyřicet nadšených žáků na parkovišti před školou, aby se vypravili na 14 denní zotavovací akci do Jeseníků. Cílem jejich cesty byl penzion Karlovka v Karlově pod Pradědem.
Hned v sobotu po dopoledním seznámení s okolím penzionu využili příznivci zimních sportů dostatku sněhové nadílky a zahájili lyžařský a snowboardový výcvik. Během prvního týdne se jejich výkony výrazně zlepšovaly, všichni zvládli jízdu na sjezdovce i vleku. Není tedy divu, že na sebe byli patřičně pyšní.Skupina „nelyžařů“ využívala přívětivé podmínky k vycházkám do okolí, k hraní ringa, florbalu a dalších společenských her. Zbytku sněhu využili k jízdě na lopatách a bobech.
Nádherné počasí nás provázelo celým týdnem. Nejen díky tomu se páteční celodenní výlet na Praděd a Petrovy kameny také parádně vydařil.
V sobotu se počasí sice trošku zhoršilo, ale všichni doufáme, že i druhá půle naší akce bude nadále pohodová a příjemná. Čeká nás totiž nejen lyžování a sportování v okolí penzionu, ale také návštěva Karlovy Studánky, muzea v Bruntále, a znovu i oblíbená relaxace v bazénu.

No Comments Yet.

Komentujte