EXPEDICE KARLOV II.

Druhý týden ozdravného pobytu v Karlově nebyl tak idylický jako ten první, především co se týče počasí, zažili jsme sníh, kroupy, déšť, přeháňky, ale i sluníčko. Nepřízeň počasí však stmelila náš kolektiv, protože v podstatě ze všech účastníků pobytu se rázem stali „turisté“. V neděli jsme navštívili jako diváci republikové mistrovství juniorů v lyžování, počasí bylo neúprosné a po celou dobu pršelo.  V pondělí jsme tvořili stoslovné soutěžní pojednání o výpravě na Praděd a odpoledne jsme se vypravili ven do Karlova do venkovní dětské „posilovny“, abychom se večer rozhýbali při diskotéce. V úterý jsme navštívili zámek v Bruntále, počasí se natolik umoudřilo, že naštěstí nepršelo. Večer jsme tříbili svůj důvtip nad moudry českých přísloví.  Ve středu nám počasí opět moc nepřálo, přesto jsme zvládli hry „naslepo“ v terénu a na závěr dne jsme vyzkoušeli své štěstí ve hře zvané Bingo, kterou všichni netrpělivě očekávali už od pondělka. A pak teprve přišel čtvrtek, den nabitý akcí. Opět vysvitlo slunce a my toho náležitě využili. Dopoledne jsme navštívili Karlovu Studánku, během jejíž prohlídky jsme museli plnit soutěžní úkoly. Odpoledne jsme pak relaxovali v bruntálském aquacentru a večer se konala závěrečná diskotéka. Nikdo z nás na začátku nevěřil, že dva týdny mimo domov utečou, navíc bez internetu a televize, tak rychle.
Na nudu nám na ozdravném pobytu skutečně nezbýval čas.

[nggallery id=81]

1 odpověď

  1. Katka
    Bylo to tam super jela bych tam zase.

Komentujte