Festival házené 2024: Úspěchy žáků ZŠ Alberta Kučery

Dne 30. května 2024 se uskutečnil očekávaný Festival házené, kde se naši žáci utkali s ostatními školami ve třech kategoriích: 3. třídy, 4. třídy a 5. třídy. Tento den se stal oslavou sportu, týmového ducha a radosti z pohybu.

Naši mladí sportovci z ZŠ Alberta Kučery dosáhli vynikajících výsledků:

• 3. třídy se umístily na fantastickém 1. místě! Tým předvedl neuvěřitelnou soudržnost a bojovnost, která jim přinesla zasloužené vítězství.
  • 4. třídy získaly skvělé 3. místo. Tým ukázal, že i přes tvrdou konkurenci umí zabojovat a vybojovat si místo na stupních vítězů.
  • 5. třídy sice letos neobhájily loňské vítězství, ale i tak si turnaj naplno užily. Jejich nasazení a radost ze hry byly inspirací pro všechny přítomné.

Atmosféra na turnaji byla úžasná a radost z vybojovaných pohárů byla obrovská. Děkujeme všem žákům za skvělé výkony, trenérům za jejich vedení a rodičům za podporu.

Gratulujeme našim vítězům a těšíme se na další sportovní úspěchy!