Florbal s hokejisty

V pondělí 13.6.2016 se na naší škole konal speciální florbalový turnaj za účasti hokejistů týmu HC Vítkovice Steel. Turnaje se zúčastnily 4 týmy, složené ze žáků 2. stupně, učitelů a hokejistů. Z Vítkovic k nám přijeli hokejisté Patrik Zdráhal, Vojtěch Tomi, Lukáš Klok a Jakub Illeš. Soutěžilo se o prestiž v 10 minutových zápasech ve formátu každý s každým. Na nejvíce prestiže 🙂 nakonec dosáhl tým „Zdráhalovců“, složený z členů florbalového kroužku a Patrika Zdráhala. Turnaj si užilo i množství fanoušků, kteří se měli možnost zapojit do následné autogramiády a získat tak podpis svého oblíbeného hokejisty. Celkový dojem z bezejmenného turnaje byl skvělý a žáci se nechali slyšet, že by něco podobného chtěli zažít i příští rok.
[nggallery id=197]

No Comments Yet.

Komentujte