Florbalisté z Kučerky

Dne 13.11. se naše děvčata ze základní školy Alberta Kučery zúčastnily florbalového turnaje 6. a 7. tříd.  Turnaj se konal na ZŠ Dvorského. Po velmi vyrovnaných soubojích obsadily krásné 6. místo, přičemž zvítězila ZŠ Klegova. Dle slov paní učitelky Kleslové, jež družstvo připravovala, děvčatům nechyběla bojovnost ani odhodlání, ale špetka štěstí. Věříme, že příště se turnaje zúčastníme znovu a štěstí bude stát při nás.

Stejně jako naše děvčata i výběr chlapců ze 6. a 7. tříd vyrazil poměřit své síly na florbalový turnaj pořádaný 12. 11. 2019 na ZŠ Dvorského. Hoši v silné konkurenci obsadili hezké 3. místo, když za druhým zaostali pouze díky horšímu skóre.

Všem sportovcům tímto děkujeme za vzornou reprezentaci školy a za skvělé sportovní výkony.

No Comments Yet.

Komentujte