Fotbalový turnaj mateřských škol

Letos se poprvé 5. května 2022 uskutečnil Fotbalový turnaj mateřských škol obvodu Ostrava-Jih. Akce se konala na fotbalovém hřišti TC Vítek, pod záštitou trenérů MFK Vítkovice. Turnaj byl určen všem předškolákům, jak chlapcům, tak i dívkám bez rozdílu. Po příchodu se každé mateřské školy ujal jeden trenér, tzv. ambasador, který děti celou akcí provázel. Hřiště bylo rozděleno na 3 miniarény s mantinely, ve kterých probíhaly „zápasy“ mezi školkami. Ti, kteří zrovna nebyli v aréně, trénovali se svým ambasadorem na překážkových drahách. Po celou dobu akce nás doprovázel vtipný komentátor, spolu s oblíbenými dětskými písněmi. V mezičasech byl tedy také velký prostor na pořádnou party. Po posledním zápase jsme si hromadně zatancovali a každý závodník obdržel od svého ambasadora balíček dobrot a krásnou zlatou medaili. Během celého fotbalového dne si trenéři vyhlédli 7 nadějných sportovců, jejichž rodiče oslovili s nabídkou zatrénovat si u MFK Vítkovice. Třeba se dočkáme u našich školáčků slibné fotbalové kariéry!

Veškeré fotografie najdete v albech na Rajčeti.
Bc. Lenka Ďuríšková

No Comments Yet.

Komentujte