Halloween na Kučerce

Sychravé podzimní počasí posledního říjnového dne bylo jako stvořené pro Halloween. Učení ve druhých ročnících se neslo v tomto duchu. Děti si své třídy vyzdobily krásnými dekoracemi. Oblékly se do strašidelných kostýmů a masek. Rázem z nich byla různá strašidla, duchové, kostlivci, upíři i čarodějnice. Nalíčené obličeje a doplňky doslova naháněly hrůzu. Výuka byla zpestřena soutěžemi, prací ve skupinách, v pracovních listech se plnily zajímavé halloweenské úkoly. Výměnou za koledu děti získaly drobné sladkosti. Po celou dobu vyučování na vše bedlivě dohlížela vyřezaná dýně. Domů si odnesly mnoho zážitků a svítící přívěsek ve tvaru zvířátka, ze kterého měly obrovskou radost.
Sychravé podzimní počasí posledního říjnového dne bylo jako stvořené pro Halloween. Učení ve druhých ročnících se neslo v tomto duchu. Děti si své třídy vyzdobily krásnými dekoracemi. Oblékly se do strašidelných kostýmů a masek. Rázem z nich byla různá strašidla, duchové, kostlivci, upíři i čarodějnice. Nalíčené obličeje a doplňky doslova naháněly hrůzu. Výuka byla zpestřena soutěžemi, prací ve skupinách, v pracovních listech se plnily zajímavé halloweenské úkoly. Výměnou za koledu děti získaly drobné sladkosti. Po celou dobu vyučování na vše bedlivě dohlížela vyřezaná dýně. Domů si odnesly mnoho zážitků a svítící přívěsek ve tvaru zvířátka, ze kterého měly obrovskou radost.
[nggallery id=250]

No Comments Yet.

Komentujte