Halloween na Kučerce

Slyšeli jste to?! Na Kučerce jsme v úterý 31.10.2023 po setmění vyvolávali ducha! Prý se něco před 30 lety stalo jednomu žákovi a tak jsme povolali spoustu ghost hunterů z druhého stupně, jednu váženou vědmu a pár pomocníků. Převlékli jsme se do kostýmů, aby na nás strašidla a zlí duchové nemohli a rozhodli jsme se zachránit duši ztraceného žáka. Naši lovci duchů museli v týmech splnit 6 různých úkolů - vědomostních, ale také zábavných (beerpong), kreativních nebo odvážných (lovení předmětů nebo pojídání různých brouků, "hovínek" apod.). Žáci se také museli obrnit proti strachu, protože při přesunech v potemnělé škole je čekala různá monstra. Nakonec odvážlivci nasbírali dostatek indicií, díky kterým odhalili pravdu a podařilo se jim tak propustit ducha do světa mrtvých. Za odměnu je čekaly halloweenské sladkosti. Akce měla velký úspěch a jediné, čeho žáci litovali, že netrvala déle 🙂 No tak uvidíme, co nám přinese příští ročník! 

[nggallery id=374]

No Comments Yet.

Komentujte