Halloweenská škola hrou

Není úterý jako úterý. Poslední den před podzimními prázdninami si druháci opravdu užili. Sluníčko je vytáhlo z postýlek a po celý den velmi příjemně hřálo. Ráno si děti oblékly své strašidelné halloweenské kostýmy, masky, hrůzostrašně se nalíčily a hurá do školy. Různá strašidla, duchové, kostlivci, čarodějnice i upíři zasedli do lavic a halloweenská výuka mohla začít. Nejdříve bylo zapotřebí uvařit pravý podzimní pudink ze sladkých jablíček. Všichni přiložili ruku k dílu a dobrota byla na světě. Sladké mlsání bylo odměnou za splněné halloweenské úkoly. Masky počítaly, řešily rébusy, tvořily strašidelné věty, čarodějnici hledaly cestu ke košťátku, učily se nová anglická slova. Společně jsme si dopoledne parádně užili. Velké poděkování si zaslouží rodiče. Za co? Jen se podívejte

[nggallery id=319]

 

No Comments Yet.

Komentujte