Hokejisti na Kučerce

Ve středu 28. 11. 2018 byla naše škola svědkem mimořádného setkání se dvěma vynikajícími hokejisty HC Vítkovice Ridera, konkrétně s Patrikem Bartošákem a Honzou Výtiskem, kteří přišli v odpoledních hodinách na besedu s našimi druhostupňovými žáky.  Hráči se dětem prvně pro úplnost představili, poté následovala více než hodinová debata týkající se hráčského života, tréninků, osobních ambicí, ale zabrousilo se také do témat s hokejem nesouvisejících. Žáci i přítomní učitelé vznášeli dotazy a hráči je všechny trpělivě zodpovídali. Nakonec proběhlo focení s oběma hokejisty a snad každý si kromě podepsaných kartiček odnesl i spoustu zajímavých informací a námětů k přemýšlení. Žáci a doufejme taktéž hokejisté si sportovní besedu náležitě užili, dle spokojených výrazů tomu tak nejspíše bylo. Závěrem lze říct, že je skutečně skvělé pozorovat, jak sport a zájem dětí o něj k sobě neustále patří.
[nggallery id=277]

No Comments Yet.

Komentujte