HURÁ DO PRAHY!

Žáci třídy 6. B se vypravili 9. října 2013 na podzimní poznávání Prahy. Školní výlet bylvlak organizován třídní učitelkou Mgr.Ivanou Kaplarczykovou ve spolupráci s CA Futura, která zajišťovala v příjemné cenové relaci 340,- Kč dopravu vlakem se společností RegioJet z nádraží Ostrava- Svinov do Prahy- hl. nádraží a zpět, vstupné  na prohlídku areálu Pražského hradu, jízdné metrem a průvodce.Díky této exkurzi děti získaly spoustu zkušeností a zážitků z cestování, poznaly zajímavé pražské památky, jako Václavské a Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Karlův most, rozhlednu a zrcadlový labyrint na Petříně, areál Pražského hradu, katedrálu sv. Víta, Zlatou uličku.
Děti se vrátily z výletu nadšené, neboť Prahu viděly některé poprvé. Pro většinu z nich byl největším zážitkem doprava RegioJetem a pražským metrem.
[nggallery id=51]

No Comments Yet.

Komentujte