Hurá do školy!

Na dvě odpoledne se v naší škole zabydlel Šmoula, aby zpříjemnil dětem a jejich rodičům ZÁPIS DO 1. TŘÍD. Děti si zajezdily na koloběžce, plnily zábavné úkoly, vyzkoušely si interaktivní tabuli a ve třídě si popovídaly s paní učitelkou. Naši předškoláčci si zasloužili dárečky vyrobené žáky školy a sladkou odměnu.
11. 6. v 16,30 hodin proběhne v naší škole INFORMATIVNÍ SCHŮZKA rodičů našich budoucích prvňáčků a jejich paní učitelek.
Poděkování patří také rodičům za pochopení a trpělivost v tomto odpoledni stráveném v naší škole.Učitelé se těší na další setkání s našimi budoucími prvňáčky ve ŠKOLIČCE, která u nás ještě proběhne 23.1. a děti si i s rodiči mohou vymodelovat výrobek z keramické hlíny.
A v září potom s aktovkami HURÁ DO ŠKOLY!
[nggallery id=18]

No Comments Yet.

Komentujte