Indiáni v Beskydech

Ve středu 15. 6. 2016 se vydaly děti 1. B, 1. C a 4. A na výlet na Bílou. Pohrály si na průlezkách, pohoupaly na houpačkách a po svačince se vydaly kolem potoka za zvířátky. V lesní ohradě všichni sledovali daňky, divoká prasata, srny a bílé jeleny. Cestou po lesní naučné stezce se dověděli malí i velcí o dalších zvířátkách, které v lese žijí a učili se rozpoznat jejich stopy.
Po malém občerstvení se proměnili naši žáci v indiány. Všichni dostali od svých náčelníků čelenky a válečné malování a zkušení náčelníci je uvedli do svého světa: představili jim život v opravdovém  týpí, vydali se na lov zvěře, zazpívali si a zatančili indiánské písně a vyrobili si svůj náhrdelník.
Sluníčko svítilo a také zapršelo a všechny děti si to náramně užily.
[nggallery id=194]

No Comments Yet.

Komentujte