Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Co všechno by měly znát a umět děti, které jdou do první třídy      skolak

Školní potřeby pro budoucí žáky první třídy, které zakoupí rodiče
Aktovka, pouzdro, pastelky, plnící pero 2x – nejlépe Tornádo, tužku č. 2, ořezávátko, zásobník na písmenka, zásobník na číslice, desky na sešity,  kvalitní kovové nůžky, obaly na sešity A5 - 5 ks, obal na deníček A6 – 1 ks, obaly na učebnice /bude upřesněno/, vodové barvy KOH-I-NOOR, voskovky KOH-I-NOOR, štětec kulatý č. 10, štětec plochý č. 12, deníček A6, gumu,   papírové hodiny /obyčejné/, podložku na modelování, plastelínu, cvičební úbor, cvičky, přezůvky, malý ručník, látkový ubrousek na svačinu.

Ke stažení si dovolujeme Vám nabídnout  leták "Jak vybrat školní brašnu", který vydal Státní zdravotní ústav v Praze: Leták_brašna.

No Comments Yet.

Komentujte